USŁUGI KRAWIECKIE I ARTYSTYCZNE

uslugi krawieckie - międzyrzec podlaski

Oferujemy usługi krawiecko-hafciarskie oraz wykonujemy produkty z zakresu rzemiosła artystycznego takie jak: szycie, przeróbki, haft

Produkty: stroje ludowe, pościel, poduszeczki ręcznie wyszywane, ręczniki z emblematem, bieżniki, kilimy, chodniki.

Zajmujemy się szyciem i haftowaniem strojów ludowych dla dzieci i dorosłych.

Robimy ręcznie korale, biżuterię, bieżniki, kilimy, chodniki, haftujemy pościel, ręczniki i poduszeczki.

Przygotowujemy zaproszenia okolicznościowe, pudełka na ciasto, dekoracje weselne, na komunie, chrzciny i inne uroczystości rodzinne oraz imprezy okolicznościowe.

Produkty: biżuteria ręcznie wykonana

Tworzenie biżuterii to nowość na naszym lokalnym rynku, nikt w naszych okolicach nie oferuje takich usług. Wykonane produkty sprzedajemy przez internet na rynek polski i zagraniczny. Obecnie widać duże zainteresowanie konsumentów folklorem, dziedzictwem kulturowym, historycznym i lokalnym. To utwierdza nas w przekonaniu, że warto zainwestować w rozwój i znalezienie miejsca we współczesnym świecie dla takiego przedsięwzięcia jak nasze, aby „ocalić od zapomnienia” tradycje ludowe, historyczne i regionalne.

Produkty: pudełka na ciasta, zaproszenia, bibeloty, upominki

Przygotowywanie zaproszeń okolicznościowych, pudełek na ciasto, dekoracji weselnych, na komunie, chrzciny i inne uroczystości rodzinne. Przygotowywanie drobnych upominków na uroczystości okolicznościowe: różnego rodzaju bibeloty z imionami nowożeńców, noworodka, czy dziecka przystępującego do pierwszej komunii. Nasze produkty sprzedajemy na terenie gminy Międzyrzec Podlaski i całej Polski – sprzedaż przez Internet.